SKI POZDĚCHOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Boží Dar - Neklid - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Boží Dar - Neklid a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krušných horách a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu najdete 5 vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete hamburger a točené pivo.

Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 77%.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Čtěte také: Boží Dar - Neklid - lyžaři si přijdou na své Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 22.4.
Deštivo
10°C
2°C
Pátek
23.4.2021
Polojasno
7°C
0°C
Sobota
24.4.2021
Polojasno
9°C
3°C
Neděle
25.4.2021
Skoro jasno
10°C
0°C