SKI POZDĚCHOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Ludvíkov

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Ludvíkov. Areál se nachází v Jeseníkách.

Ve středisku najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 500m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Úprava svahu probíhá denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete česnečku a uzená cigára. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Je vidět, že provozovatel se snaží. 70% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Nevíte, jakou léčbu zvolit? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 1.6.
částečně oblačno
20°C
17°C
Pátek
2.6.2023
částečně oblačno
19°C
10°C
Sobota
3.6.2023
jasno
17°C
8°C
Neděle
4.6.2023
jasno
19°C
9°C