SKI POZDĚCHOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Biocel Zlatník

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Biocel Zlatník a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá každodenní. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete párek v rohlíku či zelňačku.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Těšínska. Stojí za vidění.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. Kvalita zázemí je nadstandartní. 78% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 1.6.
částečně oblačno
20°C
17°C
Pátek
2.6.2023
částečně oblačno
19°C
10°C
Sobota
3.6.2023
jasno
17°C
8°C
Neděle
4.6.2023
jasno
19°C
9°C