SKI POZDĚCHOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Petříkov - Kaste + Relax

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Petříkov - Kaste + Relax a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 6 sedačkových lanovek. a děti či začínající lyžaři ocení lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá denně. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete bramboračku nebo gulášek. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 65%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 28.9.

°C
°C
Čtvrtek
29.9.2022

°C
°C
Pátek
30.9.2022

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C