SKI POZDĚCHOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Zvičina - lyžaři si přijdou na své

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Zvičina! Areál se nachází v Krkonoších.

V areálu můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Úprava svahu probíhá dle potřeby. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte zelňačku nebo párek v rohlíku.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 62% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Čtěte také: Zimní středisko Zvičina Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 28.9.

°C
°C
Čtvrtek
29.9.2022

°C
°C
Pátek
30.9.2022

°C
°C
Sobota
1.10.2022

°C
°C