SKI POZDĚCHOV
v provozu
Zobrazit na:

Zimní středisko Dlouhoňovice

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Dlouhoňovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek a jedno lano. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní!

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pohled na romanticky zasněžený Zámek Litomyšl určitě stojí za těch Zámek Litomyšl, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Personál je velice ochotný. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 69%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Čtěte také: Dlouhoňovice - velké zlepšení Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 3.2.
husté sněžení
-2°C
0°C
Sobota
4.2.2023
částečně oblačno
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-5°C
-13°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-7°C
-10°C