SKI POZDĚCHOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Severka ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Severka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází trojice vleků. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte smažený sýr nebo smažený sýr. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Horní Lomná - Přelač.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 66% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 1.6.
částečně oblačno
20°C
17°C
Pátek
2.6.2023
částečně oblačno
19°C
10°C
Sobota
3.6.2023
jasno
17°C
8°C
Neděle
4.6.2023
jasno
19°C
9°C