SKI POZDĚCHOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Kocourov - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Navštivte ski areál Kocourov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází jeden vlek. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší uzená cigára nebo uzená cigára.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 59%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 26.10.
Deštivo
12°C
10°C
Úterý
27.10.2020
Déšť
14°C
9°C
Středa
28.10.2020
Polojasno
12°C
4°C
Čtvrtek
29.10.2020
Deštivo
9°C
3°C