SKI POZDĚCHOV
v provozu
Zobrazit na:

Mezivodí - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte navštívit areál Mezivodí a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít trojici vleků a lano pro děti. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší uzená cigára či smažák. Středisko sousedí s Horní Bečva - Solisko.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál hodnotíme spíše kladně. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 76%.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 3.2.
husté sněžení
-2°C
0°C
Sobota
4.2.2023
částečně oblačno
-5°C
-7°C
Neděle
5.2.2023
částečně oblačno
-5°C
-13°C
Pondělí
6.2.2023
částečně oblačno
-7°C
-10°C