SKI POZDĚCHOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Ski areál Zlatá Olešnice

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Zlatá Olešnice.

Zimní středisko Karasín

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Karasín!

Kocourov - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Navštivte ski areál Kocourov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Vsacký Cáb - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Vsacký Cáb.

Mariánské Lázně - velké zlepšení

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Mariánské Lázně.

Zimní středisko Biocel Zlatník

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Biocel Zlatník a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Ludvíkov

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Ludvíkov.

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda!

Česká lyžařská střediska si nevedou špatně

Zima přichází mílovými kroky. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Kam ale v zimě vyrazit? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Informace z lyžařských areálů

Provozovatelé lyžařských středisek už dokončují přípravy na sezonu. Testují rolby. Sněžná děla chrlí vodu a vleky procházejí posledními revizemi. Okurková sezóna pomale končí. Zima je tu co nevidět.

Jak se připravit na zimní dovolenou

Co dělat, aby se Vaše zimní dovolená nezměnila v průšvih? Hlavně nepodcenit přípravu. Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. Chcete vědět jak se připravit?

Boží Dar - Neklid - ideální pro snowboardisty

Lyžujete rádi? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Boží Dar - Neklid a užijte si zimní radovánky naplno!

Mezivodí - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte navštívit areál Mezivodí a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Železná Ruda - Nad nádražím ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Železná Ruda - Nad nádražím a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Dešná

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Dešná.

Nebojte se zimy

Přemýšlíte jaké oblečení koupit svým dětem na hory? Hledáte informace? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Telnice - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Telnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Severka ostudu neudělal

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Severka a užijte si zimní radovánky naplno!

Meziboří - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Meziboří a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Dlouhoňovice

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Dlouhoňovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zvičina - lyžaři si přijdou na své

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Zvičina!

Zimní středisko Petříkov - Kaste + Relax

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Petříkov - Kaste + Relax a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Svah Zlín

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Svah Zlín.

Branná - ideální pro snowboardisty

Co v zimě dělat? Co takhle vyrazit do hor a naučit se lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Branná.

Dovolená na Třeboňsku

Třeboňsko je výjimečnou krajinou, velice rozmanitou a bohatou na zážitky z turistiky, nebo z cyklistických výletů. Je doslova ideálním místem pro trávení dovolené, nebo víkendové pobyty, ať už se ubytujete v hotelu, v penzionu, nebo třeba jen v kempu pod stanem. Je to svět rozlehlých lesů, poklidných, malebných vesniček, prosluněných luk a staletých rybníků. Třeboňsko se může pochlubit i mnoha historickými skvosty a jelikož je reliéf jeho terénu víceméně rovinatý, přijdou si zde na své i nenároční turisté, cyklisté, nebo rodiny s dětmi.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 27.9.
jasno
21°C
14°C
Čtvrtek
28.9.2023
jasno
20°C
14°C
Pátek
29.9.2023
jasno
21°C
15°C
Sobota
30.9.2023
déšť
16°C
10°C